Son yıllarda Sağlıkta Dönüşüm Programı ile ulaştığı kaliteli sağlık hizmetinin büyümesiyle hızla gelişen sağlık turizmi potansiyeli ile Türkiye dünyada tercih edilen ülkeler sıralamasında üst sırada yer almaktadır.

Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde verilen hizmet kalitesinin standartların üzerinde olması ve muayene, tedavi, tedavi planlama süreci, hasta doktor ilişkisi gibi etkenler diğer ülkelere oranla tercih edilirlik oranını da arttırmaktadır.

Biz de Serem Dental Clinic olarak, yurtdışından ağız ve diş sağlığı hizmeti almaya gelen misafirlerimize, en modern alt yapıyı sunmayı hedefledik.

Yurt dışında yaşayan ve tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalar, yaşadıkları bölgelerdeki tedavi masraflarının yüksek rakamlarından dolayı diş tedavilerinde alternatif yöntem arayışında bulunmaktadırlar.

İhtiyaç bu doğrultuda olunca özellikle yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlar ve yabancılar tedavi için İstanbul’u tercih etmektedir.

Bu tercihle beraber Serem Dental Clinic ziyaretçilerine diş tedavisiyle beraber İstanbul’un tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebilme ve yaşayabilme şansı da sunmaktadır.

Serem Dental Clinic olarak, yurtdışından gelen misafirlerimizin hem tedavi sürecini maximum seviyede verimli şekilde planmakla birlikte, İstanbul’un tadını çıkarmaları konusunda da plan yapmaları için yardımcı oluyoruz.

Serem Dental Clinic, kaliteli, hızlı ve hasta haklarına saygılı şekilde sağlık hizmeti almak isteyenlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Serem Dental Clinic, yurt dışından gelen ziyaretçileri için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi süreci boyunca servis hizmetleri ve konaklama gibi tedavi süreci planlamalarını profesyonel şekilde sürdürerek hasta memnuniyeti ve tavsiye edilirliğini istikrarlı şekilde yükseltmektedir.

Serem Dental Clinic’in sağlık turizmi kapsamında başladığı günden bu yana temel gayesi ülkenin sağlık turizmi geliri potansiyeline yüksek oranda artı değer katmaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için info@seremdentalclinic.com mail adresimize yazabilirsiniz.

Serem Dental Clinic olarak, hem Türkiye’de hem de yurtdışında yaşayarak Türkiye’ye sağlık hizmeti almaya gelen misafirlerimizin ağız ve diş sağlığı bizim için ilk plandadır. Bu sebeple kullandığımız markalar hususunda titizlikle seçim yapıyoruz. Özellikle implant konusunda Dünya’nın en iyi markalarından Straumann ve Medentika marka implantlar, Lamina yaprak kaplamada ise EMAX marka kullanıyoruz.